ЗА НАМАЛЕНО ЗРЕНИЕ
Размер на шрифта
Текстова версия на сайта

График за отчитане за месец юни 2024 г.

Период

Начало

Край

2; 7; 12

01.06.2024

07.06.2024

3; 8; 13

07.06.2024

11.06.2024

4; 9; 14

12.06.2024

16.06.2024

5; 10; 15

17.06.2024

21.06.2024

1; 6; 11

21.06.2024

30.06.2024

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За селищата на територията на Регион София

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

София, Мало Бучино, Лозенец, Павлово, Бъкстон, Витоша, Драгалевци, Бояна, В.З. Малинова долина, В.З. Бункера, Суходол, ж.к. Овча Купел 2, Център – община Средец, Триадица и Красно село, Дружба 1, Младост 1, жк Полигона, Бухово, Суха река, Хаджи Димитър, Яворов, Централна градска част, Орландовци, Бенковски, Кремиковци, Сеславци, Япаджа, Нова Враждебна, Илиенци, Малашевци, Банкя, Волуяк, Кубратово, Чепинци, кв. Обеля, Люлин 1, Люлин 2, Люлин 3, Люлин 4, Люлин 5, Център, Обеля

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

София, В.З. Мало Бучино, Бояна, В.З. Малинова долина, В.З. Бункера, Симеоново, Горна Баня, Суходол, Хиподрума, Стрелбище, Манастирски ливади, Витоша, Лозенец, Кръстова вада, Хладилника, Иван Вазов, Център – община Средец, Триадица и Красно село, Бусманци, Кривина, Младост 1, Младост 1 А, Младост 2, Дружба 1, Димитър Миленков, Американски колеж, Централна градска част, Васил Левски Зона Г, Банишора, Редута, Гео Милев, Банкя, Волуяк, Житен, Иваняне, Михайлово, Локорско, Мрамор, Негован, Световрачене, Зона Б5, Красна Поляна, Люлин 3, Люлин 4, Люлин 5, Люлин 6, Център, Сердика, Света троица, Кътина, Балша, Зона Б-18, Зона Б-19, Чепинци

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

София, Иван Вазов, Стрелбище, Гоце Делчев, Хладилника, Мирчо Драганов, Манастирски ливади, Кръстова вада, Хиподрума, Борово, кв. Овча купел, кв. Витоша, В.З. Симеоново, Драгалевци, Бояна, Княжево, Горна Баня, Изток, Изгрев, Дианабад, Младост 2, Младост 3, Гара Искър, Централна градска част, Редута, Слатина, Банишора, Фондови жилища, Надежда 1, Триъгълника, Васил Левски Зона В, Ботевградско шосе, Васил Левски, Суха река, Христо Ботев, Банкя, Войнеговци, Доброславци, Нови Искър, Подгумер, Филиповци, Западен парк, Люлин 1,Люлин 4,Люлин 6, Люлин 7, Люлин 8, Люлин 9, Център, Сердика, Света троица, Зона Б-18, Градоман, Требич

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

София, Бояна, Владая, Хиподрума, Лагера, Красно село, Белите брези, Стрелбище, Манастирски ливади, Борово, кв. Овча Купел, Павлово, Горна Баня, Симеоново, Гоце Делчев,  Драгалевци, Княжево, В.З. Княжево, Бонсови поляни, Дианабад, Студентски град, жк Витоша, Дървеница, Малинова долина, Младост 2, Младост 4, Слатина, Христо Смирненски, Гео Милев, Аерогарата, Надежда 1, Надежда 2, Надежда 3, Надежда 4, Толстой, Суха река, Ботунец 1, Редута, Банкя, Мировяне, Нови Искър, Разсадника, Красна поляна, Люлин 8, Люлин 9, Люлин 10, Надежда 5, Надежда 6, Обеля, Модерно предградие

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

София, Владая, В.З. Владая, Мърчаево, В.З. Драгалевци, Княжево, Борово, Красно село, Гоце Делчев, Бъкстон, Славия, Лагера, ж.к. Овча Купел 1, ж.к. Овча Купел 2, кв. Овча Купел, Манастирски ливади, Дървеница, Мусагеница, Изток, Студентски град, Малинова долина, Дружба 2, вз Пасарелско езеро, вз яз. Искър – Стената, Буков дол, Младост 1, Кокаляне - Батиница, Старата юзина, Цариградско шосе, Гео Милев, Военна рампа, Толстой, Надежда 2, Надежда 4, Свобода, Хаджи Димитър, Илиенци, Банкя, Нови Искър, Света троица, Илинден, Гевгили, Захарна фабрика, Модерно предградие, Люлин 1, Люлин 2, Люлин 3, Люлин 4, Люлин 5, Люлин 6, Люлин 8, Люлин 9, Люлин 10, Красна поляна, Западен парк, Разсадника

 

За селищата на територията на Софийска Област

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Боженица, Григорево, Гурково, Долно Камарци, Елешница, Етрополе, Златица, Лесново, Липница, Литаково, Пирдоп, Побит камък, Столник, Стъргел, Трудовец, Църквище, Челопеч,  Бальовци, Белица, Бов, Богдановци, Божурище, Бузяковци, Букоровци, Вакарел, Върбница, Говедарци, Губеш, Гургулят, Гълъбовци, Добърчин, Драговищица, Драгоман, Искрец, Ихтиман, Костинброд, Лопушня, Луково, Маджаре, Мала Църква, Бели Искър, Мирово, Момин проход, Мургаш, Опицвет, Очуша, Пановци, Подгорие, Пчелин, Ракита, Самоков, Селянин, Церово, Шума, Хераково - мах. Бобен, Завидовци, Долна баня – вили, Рейна река.

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Байлово, Богданлия, Боженица, Буново, Голема Раковица, Доспей, Драгушиново, Етрополе, Желява, Златица, Каменица, Караполци, Краево, Литаково, Макоцево, Огняново, Пирдоп, Потоп, Поповяне, Правец, Продановци, Радотина, Рашково, Чеканчево, Чурек. Бахалин, Бели Искър, Божурище, Бракьовци, Братушково, Брезе, Бърложница, Вакарел, Вишан, Гинци, Годеч, Голема Раковица, Горно село, Градец, Грълска падина, Гурмазово, Долно Ново село, Драготинци, Извор, Ихтиман, Ковачевци, Костадинкино, Костенец, Костинброд, Круша, Лакатник, Левище, Мала Църква, Несла, Оплетня, Пищане, Повалиръж, Реброво, Самоков, Табан, Царичина, Чуковезер, Джамузовци, Бърдо, Мечковци, Долна невля, Радуловци, Ботевград, Елин Пелин, Пирдоп, Сливница, Своге, Костенец, Ярлово,

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Белопопци, Ботевград, Бойковец, Видраре, Горна Малина,  Джурово, Доганово, Душанци, Етрополе, Златица, Крушовица общ. Елин Пелин, Нови Хан- м. Гладно поле, Манаселска река, Мусачево, Негушево, Осеновлаг, Осиковица, Петково, Пирдоп, Равнище, Равно поле, Смолско, Ямна, Алдомировци, Банчовци, Бузяковци, Буковец, Бърля, Вакарел, Връдловци, Годеч, Голеш, Дреново, Дръмша, Ихтиман, Комщица, Костенец, Костинброд, Пауново, Пожарево, Равна, Ропот, Ръжана, Самоков, Свидня, Своге, Смолча, Станинци, Томпсън, Храбърско, Церецел, Поповяне, Алино, Белчин, Белчин бани, Широки дол, Горни окол, Долни окол, Клисура, Рельово

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Антон, Априлово, Бенковски, Бодят, Ботевград, Брусен, Видраре, Габра, Гайтанево, Долна Малина, Елин Пелин, Калугерово, Копривщица, Лопян, Лъга, Малки Искър, Нови хан, Осиковица, Петрич, Пирдоп, Рибарица, Богьовци, Боерица, Бучин проход, Василовци, Венковец, Владиславци, Габер, Габра, Големо Малово, Горна Василица, Губислав, Гуляновци, Гуцал, Делян, Дреатин, Дружево, Живково, Заноге, Заселе, Зимевица, Златуша, Костенец, Костинброд, Мала Раковица, Мало Малово, Марица, Миланово, Полянци, Понор, Радуил, Райово, Раяновци, Росоман, Самоков, Своге, Сливница, Цацаровци, Цръклевци, Чеканец, Чорул, Ялботина, Батулия, Начево, Злокучене, Широки Дол, Драгушиново, Ново село, Шипочане, в.з. Самоков

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Ботевград, Врачеш, Горно Камарци, Джурово, Елин Пелин, Гара Елин Пелин, Карлиево, Копривщица, Мирково, Негушево, Новачене, Осиковска Лакавица, Осоица, Правец, Правешка Лакавица, Разлив, Саранци, Своде, Скравена, Средни рът, Чавдар, Бакьово, Батулия, Безден, Беренде Извор, Беренде, Борика, Буковец, Веринско, Владо Тричков, Долна баня, Драгоил, Желен, Каленовци, Калотина, Костенец, Лесков дол, Летница, Липинци, Ново бърдо, Огоя, Петърч, Прекръсте, Пролеша, Разбоище, Самоков, Своде, Сливница, Стамболово, Туден, Хераково, Чепърлинци, Черньово, Чибаовци, Ябланица, Долна Василица, Горни Окол, Долни окол, в.з. Щъркелово гнездо

 

За селищата на територията на Област Перник

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бегуновци, Бераинци, Боснек, Брезник, Бусинци, Владимир, Вукан, Гигинци, Друган, Егълница, Забел, Зелениград, Калище, Кожинци, Кошарево, Кралев дол, Мрамор, Непразненци, Радово, Радомир, Иван Вазов, Арката, Пчелински квартал, Младост, Тракия, Сирищник, Стефаново, Студен Извор, Студена, Туроковци, Чуйпетльово, Перник- Иван Пашов, Рудничар, Твърди Ливади, Изток, Мошино

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Билинци, Борнарево, Бохова, Брезник, Брезнишки Извор, Видрица, Главановци, Гърло, Джинчовци, Ковачевци, Копаница, Косача, Кривонос, Лешниковци, Милославци, Муртинци, Насалевци, Николаево, Поцърненци, Прибой, Радибош, Радомир, Арбанас, Автогара, Арката, Бучалото, Бащевица, Върба, Гърляница, Мечта, Ракиловци, Рани луг, Ребро, Реяновци, Садовик, Светля, Слатино, Слишовци, Стрезимировци, Студена, Цегриловци, Червена Могила, Ярловци, Перник, Батановци, Богданов дол, Кладница, Лесковец, Планиница, Рударци, Черна гора, Витановци, Големо Бучино, Драгичево, Радуй, Расник, Боснек, Кралев дол, Студена, Чуйпетльово

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Арзан, Бабица, Банкя, Батановци, Беланица, Бобораци, Богданов дол, Брусник, Велиново, Велковци, Врабча, Глоговица, Гоз, Горни Романци, Долни Романци, Дрен, Ездимирци, Ерул, Жабляно, Жедна, Завала, Земен, Касилаг, Кладница, Кондофрей, Кошарите, Красава, Лесковец, Лобош, Милкьовци, Негованци, Ноевци, Озърновци, Планиница, Проданча, Рударци, Селищен дол, Сопица, Старо село, Черна гора, Ярославци, Перник- Бела вода, Варош, Селото, Кристал, Стара чешма, Драгановец, Каменина, Тева, Калкас, Център, Ярджиловци,

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Банище, Богойна, Видрар, Вискяр, Витановци, Враня стена, Големо Бучино, Горна Глоговица, Горна Диканя, Горна Секирна, Горочевци, Дебели лаг, Дивля, Докьовци, Долна Диканя, Долна Секирна, Драгичево, Душинци, Житуша, Зидарци, Извор, Калотинци, Кленовик, Лева река, Ломница, Одраница, Пенкьовци, Пещера, Радуй, Расник, Раянци, Ръжавец, Смиров дол, Станьовци, Трън, Ярджиловци, Перник- Димова махала, Хумни дол, Иван Пашов, Караманица, Клепало, Байкушева махала, Красно село, Монте карло, Радина чешма, Могиличе, Изток

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Байкалско, Блатешница, Гълъбник, Дивотино, Долни Раковец, Драгомирово, Буново, Беренде, Бутроинци, Габровдол, Горна Врабча, Горна Мелна, Долна Врабча, Долна Мелна, Дълга Лука, Еловдол, Еловица, Конска, Костуринци, Къшле, Лялинци, Мракетинци, Мурено, Неделково, Падине, Парамун, Слаковци, Стайчовци, Филиповци, Шипковица, Чепино, Люлин, Мещица, Режанци, Углярци, Чуковец, Перник- Център, Клепало, Красно село, Байкушева махала, Изток, Иван Пашов

 

За селищата на територията на Област Кюстендил

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бадино, Бобошево, Берсин, Висока могила, Вратца, Вуково, Големо село, Гърляно, Гюешево, Гюргево, Длъхчево – Сабляр, Долно село, Делян, Дяково, Жиленци, Згурово, Кадровица, Каменичка Скакавица, Лелинци, Лозно, Нови чифлик, Пастух, Пелатиково, Преколница, Радловци, Раково, Раненци, Рашка Гращица, Ръсово, Сапарева баня, Сопово, Скрино, Смоличано, Слокощица, Страдалово, Тополница, Търсино, Циклово, Цървендол, Усойка, Кюстендил- Запад, Дупница- Южен,

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Блатец, Бобов дол, Бобешино, Бобошево, Богослов, Бураново, Горановци, Граница, Гурбановци, Доброво, Дождевица, Драговищица, Жеравино, Ивановци, Коприва, Кутугерци, Кършалево, Леска, Лисец, Ломница, Мазарачево, Мало село, Мламолово, Мурсалево, Ново село, Овчарци, Полетинци, Савойски, Сапарева баня, Сапарево, Сажденик, ,Слатино, Слокощица, Соволяно, Стенско, Фролош, Церовица, , Црешново, Цървена ябълка, Църна река, Цървище, Чудинци, Кюстендил, Дупница

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Бистрица, Бабино, Бабинска река, Боровец, Габрешевци,Гирчевци, Горна Козница, Голема Фуча, Горно уйно, Гърбино, Долистово, Дворище, Добридол, Долноуйно, Драгодан, Жабокрът, Злогош, Копиловци, Коркина, Кочериново, Крумово, Николичевци, Олтоманци, Полска Скакавица, Раждавица, Ресилово, Режинци, Самораново, Скриняно, Средорек, Търновлаг, Цървище, Шипочано, Шишковци, Ябълково, Кюстендил- Герена, Дупница, Дупница-, Химик, Байкал, Развесена върба,

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Багренци, Бараково, Бистрица, Блато, Брест, Бъзовица, Ваксево, Голем Върбовник, Горна Гращица, Горни Коритен, ГорноКобиле,ДолнаГращица,ДолнаКозница,ДолниКоритен,ДолноКобиле,Драгойчинци,Катрище,Кочериново,Крайници,Киселица,Коняво,Косово,Лиляч,Локвата,МалиВърбовник,МалаФуча,Метохия,Мърводол,Новоселяне,Паничарево,Палатово,Пороминово,Побит камък, Рила, Стоб, Сушица, Таваличево, Трекляно, Уши, Цървеняно, Чешлянци, Червен Брег, Шатрово, Ямен, Кюстендил- Герена, Стамбол Капия, Дупница- Люляк,

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Баланово, Блатино, Блажиево, Каменик, Крайни дол, Кюстендил, Ваксево, Ветрен, Горна Брестница, Грамаде, Грамаждано, Друмохар, Джерман, Еремия, Жиленци, Илия, Кременик, Лозно, Невестино, Неделкова Гращица, Пастра, Падала, Пиперков Чифлик, Пиперево, Рила ,Слокощица, Смочево, Тополница, Тишаново, Църварица, Червен Брег, Четирци, Яхиново, Дупница- Бистрица, Елиците, Дружба, Христо Ботев, Миньор, Южен

 

За селищата на територията на Област Благоевград

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Аврамово, Баничан, Банско, Бел Камен, Бело Поле, Бельово, Блатска, Борово, Брезница, Бунцево, Българчево, Велющец, Крънджилица, Иваново, Вракуповица, Голешово, Гореме, Горна Рибница, Горно Спанчево, Господинци, Гоце Делчев, Дагоново, Дебрен, Добри Лаки, Дренково, Дъбница, Зелен Дол, Игралище, Кавракирово, Калиманци, Клепало, Колибите, Конарско, Лехово, Логодаж, Махалата, Махалата, Никудин, Петрич, Петрово, Пирин, Покровник, Поленица, Първомай, Раздол, Рилци, Рохлева, Сандански, Седелец, Селище, Симитли, Смолево, Хвостяне, Храсна, Цапарево, Черна Места, Юруково, Якоруда, Яново, Благоевград – център, ж.к. Струмско, 2-ри квартал, 3-ти квартал

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Бабяк, Банско, Белица, Богородица, Бозьова, Буково, Виногради, Влахи, Габрово, Горна Брезница, Горно Краище, Горно Лешко, Гоце Делчев, Гълъбово, Дебочица, Джигурово, Долен, Долени, Долна Градешница, Долна Рибница, Долно Дряново, Долно Лешко, Драгуш, Дреново, Златарица, Зорница, Изгрев, Кавракирово, Копривлен, Корница, Краище, Крибул, Крушево, Кузьово, Кърланово, Кърналово, Лозеница, Лъжница, Любовище, Кашина, Лютово, Мелник, Мендово, Микрево, Михнево, Мощанец, Ореше, Орцево, Ощава, Падеш, Петрич, Покровник, Право Бърдо, Рибник, Рожен, Рупите, Сандански, Сатовча, Симитли, Склаве, Спатово, Стара Кресна, Старчево, Сугарево, Хотово, Чуричени, Яково, Благоевград

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Банско, Баскалци, Бачево, Беслен, Боровичене, Ваклиново, Вишлене, Вълково, Гега, ГКПП Златарево, Годлево, Горна Крушица, Горно Драглище, Горно Хърсово, Гоце Делчев, Делвино, Добърско, Долене, Долна Крушица, Долно Драглище, Долно Спанчево, Драката, Дреновица, Елешница, Жижево, Зойчене, Илинденци, Каменица, Кладенци, Клисура, Кочан, Кромидово, Кръстилци, Кукурахцево, Кулата, Кърпелево, Лебница, Левуново, Марикостиново, Марино Поле, Микрево, Ново Делчево, Ново Кономлади, Ново Ляски, Ново Ходжово, Обел, Палат, Палатик, Петрелик, Петрич, Плетена, Плоски, Полена, Полето, Разлог, Сандански, Симитли, Струма, Струмешница, Струмяни, Теплен, Хаджидимово, Церово, Черешово, Черниче, Чурилово, Чучулигово, Благоевград - 5-ти квартал, ж.к. Еленово, ж.к. Ален Мак, ж.к. Струмско, Орлова чука, Вароша

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Абланица, Балдево, Банско, Баня, Белевехчево, Бистрица, Бождово, Брестово, Вихрен, Вълкосел, Габрене, Гайтаниново, Генерал Тодоров, Голем Цалим, Гоце Делчев, Дамяница, Дебрене, Долно Церово, Дрангово, Дъбрава, Еленово, Железница, Железница, Долно Церово, Илинден, Капатово, Ключ, Кресна, Крупник, Лешница, Лиляново, Лъки, Малки Цалим, Марулево, Митино, Нова Ловча, Парил, Огняново, Осиково, Петрич, Полена, Поленица, Разлог, Ръждак, Садово, Сандански, Симитли, Скребатно, Скрът, Сливница, Сушица, Тешово, Тополница, Тросково, Черниче, Яворница, Благоевград - ж.к. Еленово, ж.к. Освобождение, район на поликлиниката

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Банско, Беласица, Боголин, Брежани, Бучино, Враня, Годешево, Горна Сушица, Горно Дряново, Гостун, Гоце Делчев, Градево, Гърмен, Делчево, Добринище, Добротино, Долно Осеново, Златолист, Пиперица, Камена, Катунци, Ковачевица, Коларово, Кремен, Крупник, Ладарево, Ласкарево, Лещен, Лисия, Любовка, Марчево, Места, Мусомище, Обидим, Осеново, Петрич, Попови ливади, Ракитна, Ракитна, Мечкул, Рибново, Самуилово, Сандански, Сенокос, Симитли, Слащен, Туховища, Филипово, Фъргово, Хърсово, Черешница, Ковачево, Якоруда, Сандански, Сенокос, Симитли, Слащен, Туховища, Филипово, Фъргово, Хърсово, Черешница, Ковачево, Якоруда, Благоевград – център, Баларбаши

 

За селищата на територията на Област Плевен

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Асеновци, Брегаре, Бресте, Варана, Въбел, Горни Дъбник, Горник, Градище, Гулянци, Девенци, Долни Вит, Еница, Жернов, Искър, Козар Белене, Койнаре, Лазарово, Лепица, Милковица, Никопол, Писарово, Плевен (9-ти квартал, Сторгозия, Мара Денчева, широк център), Реселец, Сомовит, Ставерци, Староселци, Сухаче, Червен бряг, Черковица, Чомаковци, Шияково

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Асеново, Бреница, Бръшляница, Българене, Бъркач, Бяла Вода, Глава, Гостиля, Градина, Дебово, Дисевица, Долни Луковит, Драгаш Войвода, Евлогиево, Кнежа, Комарево, Крета, Крушовица, Кулина Вода, Къртожабене, Ленково, Лозица, Любеново, Малчика, Муселиево, Обнова, Петърница, Плевен (Дружба, Мара Денчева, Сторгозия, център, широк център), Подем, Рибен, Садовец, Търнене, Червен бряг, Червен бряг- V-ти кв.,  Ясен

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13            

Аспарухово, Белене, Биволаре, Божурица, Бохот, Брестовец, Горна Митрополия, Горталово, Долна Митрополия, Долни Дъбник, Искър, Каменец, Койнаре, Ласкар, Левски, Николаево, Опанец, Плевен (Дружба, Сторгозия, широк център), Победа, Радишево, Радомирци, Ракита, Ралево, Рупци, Садовец, Староселци, Телиш, Тодорово, Тученица

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Белене, Божурлук, Борислав, Вълчитрън, Гривица, Деков, Згалево, Искър (общ. Гулянци), Катерица, Крушовене, Къшин,  Левски, Одърне, Ореховица, Пелишат, Плевен (Дружба, център, широк център), Пордим, Славовица, Стежерово, Татари, Тръстеник, Чомаковци

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Байкал, Бацова Махала, Брест, Буковлък, Върбица, Гиген, Горни Дъбник, Дъбован, Еница, Загражден, Изгрев, Коиловци, Лазарово, Мечка, Новачене, Петокладенци, Писарово, Плевен (9-ти квартал, широк център), Санадиново, Славяново, Тотлебен, Трънчовица

 

За селища на територията на Област Велико Търново 

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Деляновци, Червена

 

За селищата на територията на Област Ловеч

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Абланица, Голец, Изворче, Каленик, Катунец, Киркова Махала, Ловеч(ж.к. Здравец, кв.5, район Гарата), Микре, Орляне, Радювене, Соколово, Тетевен(кв. Пладнището, кв. Пеновото, мах. Конски дол, район Пазара), Троян (местн. Беклемето, мах. Христова, мах. Ливадето, мах. Дудевска, мах. Миревска, мах. Дрянска, мах. Длъжковска, мах. Средно Трапе, район Центъра).

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Баховица, Беглеж, Васильово, Ловеч, Лисец,  ЛуковитТП37,  Рибарица, Скобелево, Славяни,  Слатина,  Троян (ж.к. Лъгът, ж.к. Младост, мах. Малка Рибна, мах. Голяма Рибна, махала Камен мост ), Тетевен( кв. Козница, кв. Полатен, местност Банков дол, мах. Гечовото, мах. Пейков дол и мах. Скрибътна).

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Александрово, Асен, Балабанско, Балканец, Батулци, Бели Осъм, Борима, Владиня,  Гложене, Голям извор, Голяма Желязна,  Горно Трапе, Деветаки, Дивчовото, Добревци, Дойренци,  Дренов,  Дълбок дол, Йоглав, Калейца, Ловеч(район Центъра), Старо село, Терзийско, Черни Вит, Чифлик, Шипково, Ъглен.

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Брестница, Велчево, Врабево, Глогово, Горан,  Горно Павликене,  Гостиня,  Градежница, Гумощник, Дебнево, Добродан, Драшкова поляна, Златна Панега, Ловеч (местн. Синан тепе, местност Бабаковец, ж.к. Младост),  Ломец, Малък извор, Патрешко, Пресяка, Сливек,  Смочан,  Черни Осъм, Ябланица, Бежаново, Дерманци, Драгана, Тепава,  Торос, Угърчин, Умаревци, Хлевене,

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Априлци, Брестово, Българене, Бълг. извор, Галата, Дъбрава,  Казачево, Къкрина,  Кирчево, Ловеч (кв. Гозница, ж.к. Червен бряг), Лесидрен, Лешница, Малиново, Малка Желязна, Орешак, Прелом, Славщица, Стефаново, Сопот, Беленци, Голяма Брестница, Дъбен, Карлуково, Луковит, Орешене, Петревене, Пещерна, Румянцево, Тодоричене.

 

За селищата на територията на Област Враца

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Баурене,  Ботуня, Бутан, Брусен, Бяла Слатина, Враца (кв. Медковец, ж.к. Младост, района около МБАЛ „Христо Ботев“, Кооперативен пазар),Галово, Главаци, Големо Бабино ,Горни Вадин, Градешница, Добруша, Долни Вадин,  Дърманци, Елов дол, Краводер, Крета, Лесковец, Липница, Лютидол, Моравица,  Остров, Пудрия, Ракево, Ребърково, Руска Бяла, Селановци, Типченица

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Бяла Слатина, Войводово,  Враца, Галатин ТП4,  Девене, ,Козлодуй, Лесура, Лиляче, Липница община Мизия,  Мездра, Мизия, Попица ТП 5 ТП 10,  Сараево, Три кладенци, Фурен, Хърлец, Цаконица, Чирен, Оряхово, Бутан, Гложене, Търнак

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Бов-махала Бовска Габровница, Ботево, Бързина,  Веслец, Враца (Център-Пробива и около пл. Ботев), Габровница,община Своге, Галатин, Галово, Голямо Пещене, Горно Пещене, Добролево, Еленов дол, Елисейна, Зверино, Злидол, Игнатица, Козлодуй, Комарево, Крива бара, Криводол, Люти брод, Михайлово, Моравица, Мраморен, Оряхово, Оселна, Осен, Очиндол, Рогозен, Софрониево, Тишевица, Търнак, Уровене, Хайредин

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Алтимир, Боденец, Баница, Борован, Буковец,  Върбешница,  Враца(кв.72, кв. Бистрец, района на парк ДНА, Старият Пазар), Горна Бешовица, Горна Кремена, Долна Бешовица, Драшан, Кален, Камено поле, Козлодуй, Костелево, Крапец, Мало Пещене, Малорад, Нивянин, Оряхово, Оходен, Паволче, Роман бл.2,3,4 ADD Сираково,  Тлачене, Търнава ТП ЦК,  Хърлец, Цаконица, Челопек

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Бели извор, Бърдарски геран, Бъркачево, Власатица, Враняк, Враца(Център около Църква Възнесение, кв. Кемера, кв. Кулата, ж.к. Дъбника, ж.к. Сениче), Върбица, Габаре, Галиче, Гложене, Згориград, Караш, Комарево, Кунино, Курново,  Лик, Нефела, Ослен Криводол, Попица, Радовене, Роман, Селановци, Синьо бърдо, Соколаре, Старо село, Стояновци, Струпец, Търнава ,Търнак, Хубавене, Царевец

 

За селищата на територията на Област Монтана

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Берковица, Боровци, Ботево, Владимирово, Вършец, Гаганица, Горна Лука, Доктор Йосифово, Долно Линево, Замфир, Железна, Ковачица, Крапчене, Лом, Мартиново, Мокреш, Монтана, Превала, Разград, Славотин, Станево, Стубел, Трайково

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Безденица, Белимел, Берковица, Бойчиновци, Василовци, Видлица, Вирове, Вършец, Габровница, Горна Вереница, Горни Цибър, Долна Вереница, Долна рикса, Долни Цибър, Дондуково, Дъбова махала, Замфирово, Златия, Игнатово, Каменна рикса, Клисурица, Княжева махала, Лом, Митровци, Монтана, Охрид, Пърличево, Рашовица, Сталийска махала, Чемиш

Периоди на отчитане: 3, 8 и13

Бели брег, Белотинци, Берковица, Бистрилица, Брусарци, Бъзовец, Вълчедръм, Вършец, Гаврил Геново, Георги Дамяново, Горна Ковачица, Добри дол, Кобиляк, Котеновци, Крива бара, Лесковец, Липен, Лом, Монтана, Орсоя, Палилула, Помеждин, Портитовци, Равна, Расово, Септемврийци, Сливата, Смоляновци, Сумер, Трифоново, Черешовица, Ягодово

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Аспарухово, Бели брод, Берковица, Войници, Главановци, Горна бела речка, Горно Церовене, Громшин, Долна бела речка, Долно Белотинци, Долно Озирово, Драганица, Ерден, Комощица, Копиловци, Лом, Монтана, Николово, Слатина, Спанчевци, Студено буче, Челюстница, Черкаски, Черни връх, Якимово

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Балювица, Берковица, Благово, Бокиловци, Буковец, Бързия, Винище, Говежда, Горно Озирово, Дива Слатина, Долно Церовене, Дълги дел, Еловица, Комарево, Костенци, Лехчево, Лом, Лютаджик, Мадан, Медковец, Мездрея, Меляне, Монтана, Мърчево, Одоровци, Песочница, Пишурка, Сливовик, Смирненски, Стояново, Цветкова бара, Чипровци, Киселево, Дългоделци

 

За селищата на територията на Област Видин

Периоди на отчитане: 1, 6 и 11

Бела, Воднянци, Вълчек, Видин-кв. Акджамия, к-с Бонония кв. Калето, к-с Плиска, к-с Строител, Гранитово, Динковица, Долни Бошняк, Дунавци, Дълго поле, Извор, Карбинци, Костичовци, Лагошевци, Медовница, Новоселци, Орешец, Плакудер, Подгоре, Покрайна, Слана бара, Скомля, Цар Шишманово, Шипот.

Периоди на отчитане: 2, 7 и 12

Антимово, Бела Рада, Бояново, Бранковци, Буковец, Видин, Вещица, Водна, Воднянци, Войница, Върба,  Върбово, Въртоп, Гайтанци, Гомотарци, Граничак,  Димово, Дъбравка, Жеглица, Ивановци, Карбинци, Кладоруб, Коста Перчево, Костичовци, Кутово, Майор Узуново, Медешевци, Милчина лъка, Острокапци, Ошане, Рабиша, Раяновци, Салаш, Синаговци, Скомля, Сланотрън, Сливовник, Струиндол, Тошевци, Търняне, Чупрене, Извор махала, Владиченци, Мали Дреновец.

Периоди на отчитане: 3, 8 и 13

Ботево, Върбово, Видин к-с Гео Милев, к-с Бонония, к-с Панония, к-с Съединение, к-с Химик, Горни Лом, Грамада, Гъмзово, Делейна, Долни Лом, Дреновец, Държаница, Извор, Калина, Капитановци, Кошава, Крачимир, Лагошевци, Макреш, Неговановци, Праужда, Протопопинци, Репляна, Септемврийци, Срацимирово, Средогрив, Стакевци, Тияновци, Толовица, Търговище, Цар Симеоново, Чупрене, Шипот, Ярловица.

Периоди на отчитане: 4, 9 и 14

Арчар, Бело поле, Видин-к-с Вида, к-с В. Левски, к-с Крум Бъчваров, к-с Стамболийски, Винарово, Връв, Големаново, Градец, Гюргич, Динково, Дражинци, Дреновец, Иново, Куделин, Кула, Полетковци, Плешивец, Роглец, Ружинци, Старопатица, Тополовец, Цар-Петрово, Черно поле, Чичил, Ясен.

Периоди на отчитане: 5, 10 и 15

Акациево, Балей, Белоградчик, Бойница, Бориловец, Боровица, Брегово, Видин - к-с В. Левски, к-с Л. Каравелов, к-с Плиска, Върбовчец, Генерал Мариново, Градсковски колиби, Дружба, Извос, Каленик, Каниц, Киреево, Косово, Ново село, Периловец, Пешаково, Пролазница, Раброво, Ракитница, Раковица, Рупци, Тополовец, Флорентин, Чифлик, Шипикова махала, Шишенци, Яньовец.